Peri Gümüş Bijuteri , uzun yıllar kurumsal firmalarda çalışan iki kardeşin kendi işletmelerini kurma hayallerinin ilk adımı olarak 2018 yılında Bursa Özlüce'de açılan mağaza ile faaliyetine başlamış, geçen üç yıllık süre içerisinde edindiği tecrübe ile en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerine sunmayı görev edinmiştir.

925 ayar gümüş, çelik, özel seri ve bijuteri  takılar, şık aksesuarlar sektörün öncü firmalarıyla birlikte Peri Gümüş Bijuteri ürün gamında da  yerini almıştır.  Bu çabaların karşılığı olarak gösterilen ilgiyi, yerelden ulusala taşımak üzere 2020 yılı sonunda periaksesuar.com internet sitesini hayata geçirerek e-ticaret alanında da sektörün öncüleri arasında yer alma hedefi ile hizmet vermeye ve kendini yenilemeye devam etmektedir. 

Gerek mağazamızda gerekse web sitemizde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek, mutluluğunuza, şıklığınıza ortak olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Sizde en güncel modelleri, en şık takı ve aksesuarları gerek web sitemizden gerekse @perigumusbijuteri instagram sayfamızı takip ederek görebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.